Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Uno, Dos, Tres- hiszpański dla dzieci

2019-02-25

Byliśmy niedawno na Dniach Pokazowych w El Bombo, by uczestniczyć w lekcji języka hiszpańskiego dla dzieci. Chcecie wiedzieć, jak takie zajęcia wyglądają? Nie ma sprawy!

 

 

Przydzielono nas do grupy  wiekowej między 4 a, 6 lat. Czy można w tym wieku w ogóle nauczyć się języka hiszpańskiego? Jasne, że tak! Magiczną różyczką przenieśliśmy się do Hiszpanii. Od tego momentu śpiewaliśmy, tańczyliśmy i mówiliśmy po hiszpańsku! To się nazywa zabawa! Dzieci były cały czas w ruchu, dzięki czemu nie było mowy o nudzie. W ruch wplatane były hiszpańskie słowa, które melodyjnie powtarzaliśmy i zapadały nam w pamięć. Sami zobaczcie nasze krótkie video:

 

 

 

 Zdecydowanie polecamy tą formę nauki hiszpańskiego dla dzieci. Dlaczego?  Dzieci uczą się poprzez zabawę i nawet nie wiedzą, że się uczą! Wspaniale, prawda? Nauczycielki są wysoce wyspecjalizowane. Pani Basia, która prowadzi grupę przedszkolną, pochodzi z Argentyny, z wykształcenia jest muzykiem, a w każdą drugą niedzielę miesiąca prowadzi rodzinne koncerty! Wyobrażacie już sobie, jak jest wesoło? Na zajęciach hiszpańskiego dzieci grają na przeróżnych instrumentach i przyswajają naturalnie język hiszpański!  Zapisując się na kurs otrzymujemy płytę z piosenkami i zwrotami, które możemy puszczać w domu i utrwalać wiedzę.

 

 

Zapraszamy gorąco do El Bombo

 

EL BOMBO SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

ul.Salwatorska 22/P, Kraków http://www.elbombo.pl/ 600 283 026    

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl