Wybierz miasto:

Miasto:

El Bombo szkoła języka hiszpańskiego

Adres:
ul.Salwatorska 22/P, Kraków
E-mail:
Telefon:
Pokaż numer

El Bombo to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu j. hiszpańskiego dzieci i młodzieży od 0 do 18 lat.

Program, według którego uczymy najmłodszych, w sposób muzyczno-ruchowy, to Niños Musicales. Metodyka zajęć Niños Musicales oparta jest na programach nauki języka angielskiego autorstwa Anny Rattenbury, stworzonych w 2003 roku - Musical Babies, oraz Musical English.

Niños Musicales to nie tylko zajęcia stricte językowe, to także program, w którym nieodzowną rolę pełni muzyka. Zarówno klasyczna-słuchana, towarzysząca grze na prostych instrumentach perkusyjnych, czy muzyka piosenek używanych podczas zajęć. Na zajęciach śpiewamy, tańczymy, gramy na instrumentach i ruszamy się, a wszystko to w języku hiszpańskim.

Metoda Colorín Colorado – español, robots y teclado – to wyjątkowy, starannie uporządkowany i sprawdzony program nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku szkolnym, w podziale na wiek (proponujemy grupy dla dzieci od 7 do 9 roku życia i od 10 do 12 roku życia).

Uczymy języka przez „pełne zanurzenie”, czyli metodą naturalną tak jak uczy się dzieci języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej. Podczas zajęć kładziemy nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, pytań, tworzenia krótkich dialogów, zwiększanie zasobu słownictwa z umiejętnością użycia go w konkretnych, codziennych sytuacjach. Utrwalamy właściwą wymowę oraz doskonalimy kolejne ważne sprawności językowe: czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Dzieci korzystają z podręcznika Colorín Colorado – español, robots y teclado.

W naszej oferty mamy również kursy hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży do 13 do 18 roku życia. Zajęcia są prowadzone wciąż w oparciu o metodę naturalną i jako bazę służyć nam będzie podręcznik do nauki hiszpańskiego Arcoíris autorstwa Doroty Nieto-Kuczyńskiej. 

 

 

 

 

 

Rabaty dla Ciebie:

10%
Aktywnych kuponów: 99

Jak wziąć udział w promocji?

Zaznacz interesujące Cię rabaty. Podaj adres e-mail, a otrzymasz szczegóły.

Wydarzenia & Blog:

Opinie

Opinie

Napisz opinię o "El Bombo szkoła języka hiszpańskiego"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl