Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Nowy wymiar muzyki dla dzieci

2019-08-19

Muzyka ma znakomity wpływ na nasze dzieci. Te niemowlaki i dzieci, które regularnie mają kontakt z muzyką klasyczną rozwijają się szybciej, są bardziej inteligentne i szybciej przyswajają wiedzę, tak twierdzą naukowcy. Poza tym, jak wiemy muzyka może uspokajać, dodawać energii, przynosić refleksje i zadumę. W świat muzycznego świata, dźwięków przyrody oraz innych wibracji, które koją nas i nasze dzieci przenosi nas Pani Agnieszka Urban- z zawodu naturopata, certyfikowany coach, certyfikowana przez Instytut Petera Hessa terapeutka dźwiękiem, certyfikowana theta-healing, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, która raz w miesiącu prowadzi dla dzieci zajęcia muzykoterapii.

 

 


Dlaczego muzykoterapia w Krakowskiej Jaskini Solnej?

 


Te zajęcia odbywają się w wyjątkowym miejscu- Krakowskiej Jaskini Solnej, więc oprócz muzycznych doznań dzieci zyskują porcję świeżego powietrza( powietrze jest pełne jodu i innych cennych minerałów), wzmocnienie odporności i poprawę zdrowia. Zajęcia muzykoterapii za każdym razem wyglądają inaczej, ale zawsze są inspirujące i ciekawe dla dzieci. Dzieci przenoszą się nad morze, nad strumyk wody lub jezioro dzięki niezwykłym instrumentom muzycznym. Zamykają oczy i każde z dzieci dzięki dźwiękom uruchamia swoją wyobraźnię i przenosi się w inny świat. Dzieci mają okazję zapoznać się z misami tybetańskimi, a nawet do nich wejść stopami i poczuć ich kojącą wibrację na całym ciele. Taki masaż działa relaksująco, wzmacniająco i regenerująco. Zabawa misami, gongiem oraz instrumentami, których dzieci nie spotykają na co dzień, idealnie nadaje się jako forma zajęć nie tylko relaksujących, ale i edukacyjnych dla dzieci. Terapia dźwiękiem podwyższa umiejętność koncentracji, wzmacnia pewność siebie, rozwija wyobraźnię, rozluźnia. Tyle zalet, a tylko jedne zajęcia! Już teraz zapraszamy Was za te niezwykłe zajęcia – 28 sierpnia(środa) o godzinie 17:00!

 

 


W Krakowskiej Jaskini Solnej została wydzielona specjalna strefa dla dzieci, gdzie po zajęciach mogą się pobawić. To jaskinia tylko dla dzieci, która wypełniona jest po brzegi różową solą kłodawską, drewnianymi zabawkami oraz bajkami i wierszykami dla dzieci. Portal Rodzinny BabyGo wyróżnił to miejsce na mapie Krakowa jako Miejsce Przyjazne Dzieciom i Rodzicom, ponieważ to wspaniałe miejsce dla całej rodziny.
Musicie Kochani wiedzieć, że oprócz zajęć dla dzieci w jaskini rodzice mogą skorzystać ze wspaniałych masaży, o których pisaliśmy tutaj lub udać się na relaksujący masaż gongów i mis.

 

 

 

KRAKOWSKA JASKINIA SOLNA & WELLNESS

Długa 48/21, 31-147 Kraków http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/ krakowskajaskiniasolna@gmail.com (12) 623 71 90

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.