Wybierz miasto:

Miasto:

TARGI DLA RODZICÓW I DZIECI W NOWEJ HUCIE

2017-11-25 2017-11-25

Zespół BabyGo.pl zaprasza na Targi dla Rodziców wraz z dziećmi do Nowej Huty.

Rodzice z Nowej Huty przybywajcie:) 25 listopada przez dwie godziny od 15:30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na TARGI DLA RODZICÓW I DZIECI W NOWEJ HUCIE:)

Jest to spotkanie dla rodziców z Nowej Huty i okolic, by mogli zapoznać się osobiście z paletą możliwości zajęć i warsztatów zarówno dla dzieci, jak i dla samych siebie.

Spotykamy się w Nowej Hucie w Klubie 303 nr 1 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, który od kilku lat organizuje różnorodne zajęcia i imprezy dla różnych grup wiekowych: maluszków, dzieci i młodzieży oraz dorosłych.

25 listopada będzie się działo:) Czekają Was miedzy innymi:

  • pokazowe warsztaty chemiczne,
  • pokazowe zajęcia z języka angielskiego,
  • pokazowy trening wzmacniający dla mam,
  • pokazowy trening taekwon-do dla dzieci,
  • malowanie twarzy dla dzieci,
  • pokazowy warsztat montażu Laptopa dla dzieci,
  • pokażemy techniki pamięciowe, opowiemy o metodach szybkiego czytania, rysowania map myśli,
  • wspólnie będziemy wykonywać eksperymenty fizyczne, a każde z dzieci będzie mogło zrobić swoją masę galaktyczną.

Ponadto czekać na Was będą stoiska z ubraniami, pościelą, zabawkami dla dzieci oraz liczne rabaty na zajęcia dla dzieci, nawet do 50%:)

Bilety w cenie 5 zł dostępne na stronie, liczba miejsc ograniczona:

https://targidlarodzicow.evenea.pl/

 

Zespół BabyGo serdecznie zaprasza rodziców w raz z dziećmi na fantastyczną zabawę:)

Organizatorem Targów jest rodzinny, krakowski portal BabyGo.pl. Jesteśmy unikalnym, lokalnym krakowskim portalem zajmującym się ofertami dla rodziców, dzieci i młodzieży. Dbamy o to, by każdy z rodziców znalazł dla siebie idealną ofertę, która skierowana będzie zarówno na ciekawy czas spędzony z dzieckiem, jak i na relaks dla samych rodziców. Bardzo często promujemy bezpłatne zajęcia i wydarzenia w Krakowie, by zapoznać rodziców i dzieci z ofertą zajęć dostępną na rynku. To rodzice tworzą tą społeczność, w której każda opinia ma znaczenie. Portal BabyGo.pl to rodzinny portal krakowski, który tworzy społeczność rodzinną, inicjuje akcje społeczne, przybliża rodzicom lokalny rynek usług i zbliża do siebie rodziców.

Partnerzy wydarzenia:

AAK Akademia Aktywnych i Kreatywnych Akademia Popotam Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Bystrzak Kraków - Akademia Twórczego Rozwoju ChemicAl World Crazy Sówka GO jump Centralna Nolie Katarzyna Szołdrowska Fotografia Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta Kraina Twórczości Leader School/Leonardo School Kraków Mali Nurkowie Szkoła Pływania Dzieci i Niemowląt MC Learning Centre Mrs.Sporty Kraków-Mistrzejowice Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta Park Wodny Socatots Szkoła Majsterkowania Szyte z Pasją Wyszyj Wymaluj

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl