Wybierz miasto:

Miasto:

Park Wodny

Adres:
Dobrego Pasterza 126, 30-001 Kraków
Telefon:
Pokaż numer

Park Wodny w Krakowie jest jednym z największych tego typu w Polsce, wyróżniony w 2000 r. prestiżową nagrodą „Budowa Roku”. W ciągu lat działalności z naszych atrakcji wodnych skorzystało wiele milionów osób! Obiekt wyróżnia się na tle innych dbałością o higienę i wysoki standard usług. Dzięki temu, że woda w naszym obiekcie jest w 100% ozonowana możemy stosować chlor wolny w minimalnym zakresie normy, mając absolutną pewność bezpieczeństwa mikrobiologicznego wody. Dzięki ww. technologii woda jest bezpieczna nawet dla niemowląt!

 

 

O maksymalne bezpieczeństwo i komfort naszych klientów dba grupa doświadczonych ratowników, a także nowoczesny system monitoringu i ochrony. Staramy się, aby nasz obiekt był przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Nasz obiekt stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych. Park Wodny to wspaniała i zdrowa zabawa nie tylko dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji. Największa w Polsce hala basenowa to ponad 2000 m 2 powierzchni basenów, sieć zjeżdżalni oraz mnóstwo wodnych atrakcji. Poza wodnymi szaleństwami zapraszamy także do jednego z największych w Krakowie Klubu treningowego FitPark, gdzie Klienci mogą skorzystać z imponującej siłowni o powierzchni ponad 1000 m 2, strefy OCR, sali treningowej z tężnią oraz szerokiej gamy zajęć dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Park Wodny w Krakowie pozwala niezależnie od wieku i upodobań znaleźć dla siebie najlepszą formę relaksu i kompleksowo zadbać o zdrowie i zgrabną sylwetkę.

 

Opinie

Opinie

Napisz opinię o "Park Wodny"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl