Wybierz miasto:

Miasto:

Najwspanialsze atrakcje dla dzieci w Krakowie-pażdziernik

2019-09-30

Zobaczcie najważniejsze atrakcje dla dzieci w październiku. Z nami poznasz najlepsze zestawienie wydarzeń rodzinnych, które czekają Was w październiku:)

 

 

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIA RODZINNE

 

 

 

 

20.10.2019 Kraków ŁAŁ targi mody zabawek akcesoriów dziecięcych

 

Ponownie spotkamy się na krakowskim Kazimierzu  z najlepszymi polskim markami dziecięcymi - rezerwujcie sobie czas i widzimy się  w niedzielę 20. października na ŁAŁ! Jak zawsze to będzie najlepsza okazja, by spędzić super dzień i poznać wyjątkowe marki dziecięce. Nie może Was tam zabraknąć!KRAKÓW ŁAŁ VOL.19
Targi mody dziecięcej , akcesoriów i zabawek
KIEDY: niedziela 20.10.2019 godz. 10-17
GDZIE: STARA ZAJEZDNIA KRAKÓW by DeSilva
ul. Wawrzyńca 12
WSTĘP WOLNY !

Śledźcie nasze wydarzenie, poznacie wszystkich wystawców nadchodzącego Kraków ŁAŁ i będziecie na bieżąco z wszystkimi informacjami. By nie przegapić żadnej z nich, dołączcie do wydarzenia i zaproście również swoich znajomych, wspólnie odkrywajcie polskie marki dziecięce!

Tworzysz rzeczy dla dzieci i chciałabyś zaprezentować się na jesiennym Kraków ŁAŁ - napisz do nas na adres: info@krakow-lal.pl

 

Patronem Medialnym jest Krakowski Portal Rodzinny BabyGo, który tego dnia przygotuje dla Was wiele wspaniałych niespodzianek i nagród oraz biletów do wielu atrakcyjnych miejsc rodzinnych w Krakowie. 

 

https://www.facebook.com/events/432341957616798/

 

 

 

 

Plants & Gypsy life - targi wnętrz, roślin i mody | Kraków 19.10

 

 


Chcesz zaopatrzyć swoje mieszkanie i szafę w jesienne dodatki i zielone roślinki? Jesteś entuzjastą urban jungle i chcesz stworzyć efektowne wnętrze, w którym główną rolę będą grały PLANTY i motywy roślinne? Sprawimy, że Twoje mieszkanie będzie kolorowe i przytulne na jesień i zimę.

Znajdziecie mnóstwo inspiracji i poznacie patenty na wykorzystanie roślin i motywów florystycznych w aranżacji wnętrz, dzięki którym stworzycie swój własny zielony azyl, do którego z przyjemnością będziecie wracać.

 

https://www.facebook.com/events/392956798242287/

 

 

23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2019

 

23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 24-27 października 2019 roku. Od sześciu lat Targi mają miejsce w obiekcie EXPO Kraków, który na cztery dni zamienia się w istny książkowy raj.
Jest to miejsce spotkań z autorami, ilustratorami i wydawcami. Czytelnicy mogą wziąć udział w licznych warsztatach oraz prelekcjach, które poruszają tematykę związaną z literaturą.

Poprzednia edycja w liczbach to:
1 100 godzin spotkań z autorami,
780 autorów,
615 wystawców.

Cztery dni to niezwykłe doświadczenie z literaturą, które sprawia, że chcesz tu wrócić za rok!

 

https://www.facebook.com/events/605324619998833/

 

 

 

WARSZTATY W CRICOTECE

 

 

Zapraszamy na cykl oryginalnych warsztatów i zajęć na pograniczu dyscyplin sztuki, przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia łączą elementy plastyki, muzyki, teatru, aktywizujących działań, stawiając nacisk na zabawę w grupie rówieśniczej i aktywne uczestnictwo. Oferujemy cykl warsztatów twórczych:

 

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Barbara Pasterak, tel. (12) 442 77 70 wew. 107 lub mail: edukacja@cricoteka.pl

 

 

Być Rodzicem - warsztaty z psychologiem

 

 

Jeśli jesteś Rodzicem, warto do nas zajrzeć. Od 3 października rozpoczynamy cykl ośmiu spotkań pt. „Być Rodzicem - inspiracje wychowawcze: jak lepiej zrozumieć emocje i zachowanie dzieci? Warsztaty z psychologiem." Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie zrozumienia trudnych emocji dziecka. Zapraszamy w czwartki o godz. 18.00 do Sali Teatralnej (Oficyna Wschodnia).

Terminy spotkań:

1 spotkanie: 03 X 2019r. - “Spróbuj mnie zrozumieć” - czyli jak zrozumieć trudne emocje dziecka?
- emocje, potrzeby i ich rola w życiu dziecka
- czy potrafimy rozmawiać z dzieckiem o emocjach? Jak w naturalny sposób to robić i dlaczego to jest ważne?
- dlaczego moje dziecko tak bardzo się złości?
- jak ja, jako rodzic, postrzegam emocje mojego dziecka?
- ‘wymuszanie’, ‘testowanie’, ‘ robienie na złość’ - czy tak zachowuje się moje dziecko?
- czym jest napięcie emocjonalne i jak dać upust emocjom?

 

https://www.facebook.com/events/2718871861478847/

 

 

 

Piracka Przygoda

Piracka Przygoda

Zapraszamy na nowy spektakl marionetkowy Teatru Lalek Marka Żyły w Teatrze Szczęście.

Czy sztorm, czy cisza morska, załoga kapitana Bakobrodego przemierza morza i oceany w poszukiwaniu skarbu! Szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i straszny potwór morski... ale wszystko w nieco krzywym zwierciadle. Jeśli dodamy do tego jeszcze bajeczną dekorację, charakterne lalki i sporą dawkę humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/piracka-przygoda,9965?eventId=146206

Rezerwacje telefoniczne: 570 252 555

 

 

Strefa Rodzica: KOLORY I KSZAŁTY Colours & Shapes.

Strefa Rodzica: KOLORY I KSZAŁTY Colours & Shapes.  

Podczas tego spotkania będziemy odkrywać  nazwy kształtów zarówno w języku polskim jak i po angielsku. Poznamy przepis na kolorową ciastolinę, a za pomocą foremek wyczarujemy z niej najciekawsze kształty.

Prowadzenie: Jolanta Bik

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp: 1 zł

 

https://www.facebook.com/events/433562730606494/

 

 

 

Zapraszamy uczniów i studentów do Galerii MCK

 

 

Wystawa Skopje. Miasto, architektura i sztuka solidarności w Galerii MCK powoli dobiega końca. To ostatnia szansa, żeby zobaczyć wyjątkową polską sztukę z lat 60. XX wieku na co dzień znajdującą się w zbiorach Muzeum Sztuki Współczesnej w Skopju. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę adresowaną do uczniów szkół podstawowych, licealnych oraz studentów.
Do zakończenia prezentacji wystawy w Galerii MCK proponujemy lekcje galeryjne adresowane do szkół – specjalny program edukacyjny, będący świetnym uzupełnieniem wiedzy z zakresu historii i sztuki. Podczas zajęć uczniowie aktywnie zwiedzają wystawę z przewodnikiem oraz biorą udział w warsztatach, podczas których wykonują tematyczne prace plastyczne lub rozwiązują specjalne karty pracy. Zajęcia są skonstruowane w oparciu o podstawę programową, prowadzone przez wykształconych edukatorów oraz dostosowywane do sugestii nauczyciela. Cena: 1 zł od uczestnika.
W dniach od 1 do 20 października 2019 roku za okazaniem legitymacji studenckiej zapraszamy wszystkich do zwiedzania wystawy w Galerii MCK za symboliczną złotówkę. Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego (12 42 42 860, 812) lub mailowego (warsztaty@mck.krakow.pl).

 

Kombinator Twórczy: Natura drewna

Kombinator Twórczy: Natura drewna

 

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17) zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych do udziału w bezpłatnym projekcie Kombinator Twórczy, którego celem jest zaangażowanie w proces rzemieślniczo-artystyczny. Kolejne spotkanie, które rozpocznie się 5 października o godz. 11.00,  poświęcone będzie tworzeniu z drewna. Warsztaty stolarskie poprzedzi mini wykład tematyczny.

Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty, partnerem Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, a wsparcia finansowego udzielił ArcelorMittal Poland w ramach programu minigrantów „Działamy lokalnie” edycja 2019.

Wstęp wolny!

 

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W RUCHU:

 

 

Zapraszamy do GOKidz!

 

 

Zapraszamy w wakacje!

 

To największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000m2 wypełnionych mnóstwem atrakcji.

GOKidz! to największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000m2 wypełnionych mnóstwem atrakcji. Park zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Rzemieślniczej 20G, tuż obok Parku Trampolin GOjump. 

W GOkidz! dzieci wchodzą do niesamowitej gry, która łączy zabawę z rozwojem. Na 2000m2 powierzchni pokonują różne wyzwania rozwijając swoje umiejętności ruchowe, odkrywają swój potencjał i ćwiczą logiczne myślenie. Wciągający scenariusz wzbogacony o najnowocześniejsze atrakcje i multimedialne technologie prowadzą dzieciaki przez grę, w której zdobywają punkty, rozwijają swoje „super-moce” i wygrywają nagrody. Wizyta w GOkidz! staje się niezapomnianą przygodą. Bezpieczeństwo zabawy gwarantuje doświadczona ekipa Animatorów oraz najlepszy, certyfikowany sprzęt od europejskich producentów. 

Oferta Parku obejmuje również możliwość organizacji niezapomnianych urodzin. GOkidz! oferuje również zajęcia edukacyjne dla dzieci takie jak robotyka, programowanie, trening twórczości, warsztaty plastyczne, czy zajęcia konstruktorskie.

Zabawa w najnowocześniejszym Parku Rozrywki dla dzieci w Małopolsce. 

Zajęcia edukacyjne dla dzieci z programowania, robotyki, warsztaty plastyczne, konstruktorskie i trening twórczości. 

Możliwość organizacji niezapomnianych urodzin.

 

https://www.facebook.com/gokidzparkrozrywki/?tn-str=k*F

 

 

Zapraszamy do Parku Wola

 

Zapraszamy codziennie!

 

Najciekawszy i jedyny taki PARK ROZRYWKI w Krakowie dla całej rodziny! W Parku Wola znajdziecie: 
- park trampolin, 
- park linowy dla dzieci i dorosłych, 
- ściankę wspinaczkową, 
- tyrolki, 
- tubing, 
- quad safari!  

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci:  https://www.facebook.com/ParkWola/  

 

 

Zapraszamy do Ampa Park:

 

 

To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Na ponad 500m2 powstała bezpieczna i przyjazna dzieciom sala zabaw, zaprojektowana w taki sposób, by dzieci w różnym wieku (0-12lat) znalazły atrakcje dopasowane do swoich potrzeb i umiejętności. Centrum sali AMPA to najwyższej klasy, czteropiętrowa konstrukcja zabawowa, wyposażone w szereg atrakcji, między innymi:
- zjeżdżalnie o zróżnicowanym stopniu trudności
- tor zjazdowy/saneczkowy
- wieża wspinaczkowa
- tory przeszkód
- zjazd na tyrolce
- huśtawki
- przejścia tunelowe
- trampoliny
- basen z kulkami

W sali zabaw AMPA nie zapomnieliśmy także o rodzicach. W trakcie, gdy ich pociechy, pod okiem naszych animatorów dają upust swojej energii, rodzice mogą zasmakować się w specjalnie wyselekcjonowanej kawie, oraz ciastach z zaprzyjaźnionej cukierni rodzinnej.

Specjalnie z myślą o zapracowanych rodzicach, oferujemy także możliwość pozostawienia dzieci pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Obiekt jest monitorowany, oraz posiada pełną kontrolę dostępu dla maksymalnego bezpieczeństwa dzieci.

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci:

https://www.facebook.com/AmpaKrakow/

https://babygo.pl/atrakcje-krakow/malpki-w-ataku-

 

 

 

Zapraszamy do GOjump !

 

 

 

Chcemy Was oderwać od wszystkiego co Wam ciąży. Nieważne czy to codzienność, nierozciągnięte mięśnie, oponka, przywiązanie do monitora czy po prostu grawitacja. W Akademii GOjump przygotowaliśmy absolutnie niebanalny zestaw zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasi trenerzy to mistrzowie w swoich dziedzinach, a przy okazji bardzo kontaktowi ludzie. Dzieci do nich lgną, młodzież ich słucha, a dorośli podziwiają. Wybierzcie zajęcia, które Was interesują, poznajcie trenera i umówcie się na pierwszy trening: (TEL: 577 332 335).

 

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci:

 

https://krakow.gojump.pl/

 

https://krakow2.gojump.pl/

 

 

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI:

 

 

Tydzień zajęć otwartych dla dzieci - Beskidzka 30 c

 

 

Zapraszamy na zajęcia, z których każde ma na celu bezstresowy rozwój Twojego dziecka. Wybierz co potrzebujesz dla Twojej pociechy w zależności od etapu jego rozwoju i wieku. W ofercie mamy zajęcia od 3 miesiąca do 6 lat!

Wszystkie prowadzone są przez nasze profesjonalistki na co dzień pracujące w LaLobowym Przedszkolu Integracyjnym przy ul. Beskidzkiej 30 c. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby Wasze dziecko rozwijało się, bawiło, nawiązywało relacje i chętnie przychodziło do LaLoby.

W tygodniu otwartym wybierz zajęcia dla siebie - zarezerwuj, zaproś zaprzyjaźnione dziecko, sąsiadkę, koleżankę.

Tylko od 7.10 do 11.10.19 można skorzystać z promocyjnego karnetu: 12 wejść za 200 zł (karnetu nie można zawiesić )

https://www.facebook.com/events/996921190647670/

 

 

 

Sobotnia Szkoła w Centrum LITTLE AMERICA 

 

 

Już od 5.10.2019 w Centrum LITTLE AMERICA ruszy nowy projekt - Szkoła Sobotnia!  Zajęcia będą prowadzone dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.  Kurs zostanie zrealizowany w ciągu 10 tygodni od 5 października do 21 grudnia 2019 roku.    Zapraszamy dzieci każdej soboty na 5 godzin lekcyjnych z Native Speakerem.  Kurs Szkoły Sobotniej obejmuje takie zajęcia jak Biologia, Geografia, Kultura, Muzyka, Sztuka.  Wszystkie lekcje będą prowadzone według autorskiego programu w języku angielskim.    Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową oraz do kontaktu mailowego pod adres hello@littleamerica.eu  

 

https://www.facebook.com/littleamerica.eu/    

 

 

Angielski dla dzieci MAŁA LINGUA

 

 

Rodzicu, czy wiesz jakie zajęcia prowadzimy w naszej Szkole?
Angielski dla dzieci autorską metodą MAŁA LINGUA i angielski dla młodzieży LINGUA TEENS SPACE:
-3-5 rok życia – Nicholas Little Starter
-6-9 rok życia – Alice’s Junior
-10-12 rok życia – Early Teens
-13-18 rok życia – Lingua Teens Space
Co wyróżnia naukę języków obcych dla dzieci w naszej Szkole?
-Autorska metoda MAŁA LINGUA oparta na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell,
-Rozwijanie pełnozdaniowych wypowiedzi i umiejętności komunikacji,
-Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (tj. za granicą lub spotykając obcokrajowca), rozwinięcie umiejętności „small talk”,
-Teatralizacja i umuzykalnienie zajęć,
-Autorskie materiały dydaktyczne THE BLABBERS’ FAN CLUB,
- Kursy językowe dla dzieci już od 3. roku życia
-Pakiet bezpłatnych zajęć,
-Teens Space – nowoczesna metoda nauczania młodzieży, dająca im przestrzeń do swobodnego wyrażania się,
-Grupy 4-8 osobowe.
96% klientów poleca nasze kursy!

 

 

https://www.facebook.com/SJO.INFINITY/

 

 

 

Karate mistrzów- jesienna edycja

 

 

 

Gdzie? Klub Karate Tradycyjnego, ul.Racławicka 26

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego prowadzimy treningi dla wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Ćwiczą z nami już czterolatki, a wśród trenujących jest wiele dziewczynek, bo kto powiedział, że mogą chodzić tylko na balet?
Młodzi adepci karate tradycyjnego shotokan uczą się dyscypliny, etykiety, pomagania słabszym oraz szacunku dla starszych. Także tego, że sukces nie przyjdzie sam. Regularne treningi zapewniają sprawność fizyczną, koordynację, pewność siebie, panowanie nad emocjami. Dają świadomość, że najważniejsza jest praca nad sobą, nawet jeśli nie zawsze się nam chce.
Założyciel Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego sensei Rafał Wajda jest wielokrotnym Mistrzem świata, Europy i Polski, czołowym zawodnikiem kadry narodowej. W naszym klubie trenerami są utytułowani karatecy  i oddani młodzieży instruktorzy. Nasza praca daje wymierne efekty. Uczniowie senseia Rafała Wajdy nie schodzą z podium na mistrzostwach świata, Europy i od lat nie oddają Pucharu Polski!

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://www.karatekrakow.pl/

 

 

Jesienny kurs nauki pływania

 

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że trwają zapisy na jesienny kurs nauki pływania październik-styczeń !  

 

Prowadzimy zajęcia oswajania z wodą, nauki i doskonalenia pływania dla niemowląt, dzieci w każdym przedziale wiekowym, dorosłych

 

Co nas wyróżnia ?

Kameralne grupy (do 8 osób) i lekcje indywidualne, zindywidualizowany tok nauczania, nasi instruktorzy są byłymi lub czynnymi pływakami, sportowcami oraz ratownikami WOPR

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://www.mania-plywania.pl/

 

 

Brykaj, Fikaj!

Brykaj, Fikaj!

 

Zajęcia dla dzieci w wieku 1 - 5 lat wraz z rodzicami.

Zabawy ruchowe ogólnorozwojowe Brykaj, Fikaj! to podstawowe ćwiczenia z dużą ilością gier i zabaw ruchowych, torów przeszkód oraz ćwiczeń kształtujących koordynację ruchową. Dzieci są uczone umiejętności utrzymywania równowagi, nawyków bezpiecznego poruszania i przemieszczania się, bezpiecznego upadania. Do zabaw wykorzystane są klocki terapeutyczne bObles, huśtawka, basen z kulkami i wiele innych. Zabawy ruchowe są receptą na wychowanie silnych i zdrowych dzieci.
​Więcej informacji: https://www.widzimisie-krakow.pl/zajecia-dla-rodzica-z-dzieckiem


Obowiązują zapisy.
biuro@widzimisie-krakow.pl
12 627 12 17

 

 

Machina sztuki – zajęcia dla dzieci warsztaty dla dzieci w wieku 3,5–5 lat

 

Gdzie? Cricoteka, Nadwiślańska 11, Kraków

 

Kształty
Na wystawie pełno kształtów. Figury geometryczne, przecinające się linie albo niepodobne do niczego postrzępione formy. Przez cały miesiąc rysujemy, łączymy faktury, kleimy i układamy. W ruch pójdą nożyczki, kleje, farby, tusze, kalki i stemple.

6 października, sobota, 11:30–12:30
Wycinamy

13 października, sobota, 11:30–12:30
Wszystkie kierunki

20 października, sobota, 11:30–12:30
Odbicia

27 października, sobota, 11:30–12:30
W powtórzeniu

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bilet w cenie 15 zł należy kupić tylko dla dziecka, rodzice mogą wejść na warsztaty za darmo. Rodzicom przysługuje też bilet ulgowy na zwiedzanie wystawy w czasie warsztatów. 

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://www.facebook.com/events/1512009785565120/

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 12 lat na kursy hiszpańskiego do El Bombo!

 Uczymy hiszpańskiego po hiszpańsku przez zabawę  Przedszkolaki według metody muzyczno-ruchowej Niños Musicales, a dzieci szkolne według metody naturalnej Colorín Colorado

Mamy miejsca w następujących grupach:

Poniedziałki 16:30 dzieci od 10 do 12 lat
Wtorki 16:15 dzieci od 4 do 6 lat
Wtorki o 17:00 dzieci od 2,5 do 4 lat
Środy o 17:30 dzieci od 4 do 6 lat
Środy o 17:30 dzieci od 7 do 9 lat
Soboty o 9:30 dzieci od 4 do 6 lat
Soboty o 11:30 dzieci od 10 do 12 lat

Zapraszamy do zapisów!

 

https://www.facebook.com/ninosmusicaleskrakow/

 

 

Zajęcia ogólnorozwojowe w Socatots

 

Start nowego sezonu w Socatots Nowy sezon coraz bliżej!
Już teraz zapisz się na bezpłatne zajęcia prezentacyjne:
https://socatots.pl/sign-up-demo/537/3647/

Nasze zajęcia uczą systematyczności, wyrabiają nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu, wspierają budowanie pewności siebie, socjalizacji z rówieśnikami, kształtują rozwój psychoruchowy dzieci. A to wszystko przy wspólnej zabawie z rodzicem. Zapiszcie się już teraz! ilość miejsc w grupach ograniczona. Kliknij zarezerwuj teraz, zadzwoń: 733 03 07 07 albo napisz: krakow@socatots.pl

 

Zapraszamy do Linolandia – Park Linowy Kraków:

 

Zapraszamy w wakacje!

 

Park Linowy  zlokalizowany w podkrakowskim Kryspinowie  nad brzegiem Zalewu na Piaskach. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.  Łączna długość tras to ok 1 km. Dodatkowo dla młodszych uczestników zabawy mamy również dmuchany zamek, trampolinę, tor terenowy z minikładem. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest tyrolka na Zalewem. Jedna z najdłuższych w Małopolsce mająca aż 240m! Gwarantuje ona niesamowite wrażenia! Na terenie parku znajduje się wiata grilowa, grill, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości.   ,

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci:

 

https://www.linolandia.com/park_kryspinow-77-gal.html

https://babygo.pl/atrakcje-krakow/raj-na-wysokosciach

 

 

Gordonki w Kamyczki Patyczki - sala zabaw

 

 

Zaczynamy zajęcia Gordonki o 09.15, mamy jeszcze kilka miejsc, zapraszamy 

 

https://www.facebook.com/kamyczkipatyczki/

 

 

Ale cyrki! - spektakl dla dzieci w Teatrze Szczęście

 

 

Dzieci i Klaun Feliks odkrywają swoje talenty.

Sympatyczny Klaun Feliks opowiada swoje historie z podróży po świecie, podczas których poznał iluzjonistę, ćwiczył pod okiem świetnego żonglera i muzykował z wielką orkiestrą. "Ale cyrki" to pełna dowcipu klaunada, w czasie której dzieci wspólnie z klaunem odkrywają swoje liczne talenty. Wszystkie dzieci zostają obdarowane przez klauna balonami.

W podczas opowiadanej historii zobaczymy m.in.
- Iluzję i żonglerkę czym się da, skecze, scenki i etiudy muzyczne,
- Taniec i pantomimę, wiele instrumentów muzycznych :ukulele, harmonijkę,… i 20 innych instrumentów!

Minimalny wiek: 2 lata

Czas trwania 60 minut

Scenariusz i reżyseria: Andrzej Talkowski

Wykonanie: Klaun Feliks

Bilety: 20 złotych

Bilety ONLINE: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/ale-cyrki,4546?eventId=159928

Telefoniczna rezerwacja biletów 570 252 555

https://www.facebook.com/events/369601057081913/

 

 

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie- zajęcia piłkarskie

 

Zapraszamy na piłkę!

 

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to przede wszystkim radość z gry w piłkę nożną. Nie skupiamy się na liczbie strzelonych bramek. Naszym celem jest indywidualne, kompleksowe wyszkolenie techniczne zawodników. Uczymy zasad fair play, współpracy w zespole oraz szacunku dla przeciwnika. Budujemy mentalną dojrzałość do świadomej gry w piłkę nożną. Od gry w brazylijską wersję futsalu (Futebol de Salão) swoją przygodę z piłką zaczynało większość Canarinhos. Zawodnik, który przejdzie wszystkie etapy treningowe Brazylijskich Szkółek Piłkarskich, cieszy się grą w piłkę nożną, jest wyszkolony technicznie na wielu płaszczyznach piłkarskiego rzemiosła, potrafi podejmować świadome i efektywne boiskowe decyzje. Jest także mentalnie przygotowany do poznawania trudniejszych, taktycznych zagadnień, a także do podjęcia sportowej rywalizacji na kolejnych szczeblach rozwoju.

 

https://brazylijskieszkolki.pl/

 

   

Zapraszamy na zajęcia Disney English

 

 

Weź udział w lekcjach bezpłatnie i zapoznaj się z metodą Disney English!

 

Gdzie odbywają się zajęcia?

 

  1. Podwale 6 tel. 12-426-16-01
  2. Lubostroń 15 tel. 726 410 087

 

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

tutaj:

--> https://disneyenglishkursy.pl/lp/fb/

 

 

Matplaneta- zajęcia matematyczne dla dzieci:)

 

 

Zapraszamy w wakacje!

 

Matplaneta jest instytucją nakierowaną na rozwijanie zdolności matematycznych u dzieci.

 

Naszym celem jest wykształcenie lub rozwinięcie zdolności matematycznych u dzieci.

Nie stawiamy żadnych wymagań wejściowych do Matplanety. Są to zajęcia przeznaczone absolutnie dla wszystkich, którzy chcą na nie uczęszczać. Nie są to zajęcia tylko dla osób uzdolnionych matematycznie, bo predyspozycje mają wszystkie dzieci. Jeżel tylko chcą iść w tym kierunku - zapraszamy serdecznie.

Nie uczymy do testów i nie idziemy według programu szkolnego. Nasze zajęcia nie są korepetycjami.

Zajęcia dla dzieci 4-14 lat - Rozwijanie zdolności matematycznych.

 

https://www.facebook.com/matplanetakrakowpradnik/

 

 

Zajęcia muzykoterapii dla dzieci

 

 

Zapraszamy na niesamowite zajęcia z muzykoterapii dla dzieci w połączeniu z seansem inhalacyjnym przy tężni solankowej, czyli na niezapomnianą podróż w Magiczny Świat Muzykoterapii!

 

W Krakowskiej Jaskini Solnej – ul. Długa 48/21 – zajęcia muzykoterapii dla dzieci prowadzone są w magicznych wnętrzach jaskini solnej z tężniami solankowymi – razem z dobrą zabawą oferujemy czyste i zdrowe powietrze!

Zajęcia z muzykoterapii prowadzi doświadczona, certyfikowana instruktorka – Agnieszka Urban. Zabawa misami, gongiem oraz innymi niespotykanymi na co dzień instrumentami, idealnie nadaje się, jako forma zajęć nie tylko relaksacyjnych, ale i edukacyjnych dla dzieci. Instrumenty te, swym niezwykłym brzmieniem wprowadzają do zabawy elementy radości, śmiechu i tajemniczości. Podczas zajęć, dzieci bawią się, grają wspólnie oraz uczą się, jak wykorzystać te niezwykłe instrumenty w celach fizjoterapeutycznych oraz relaksacyjnych.

Terapia dźwiękiem nie tylko, podwyższa umiejętność koncentracji, ale także wzmacnia pewność siebie, wzbudza kreatywność, rozwija wyobraźnię, relaksuje i rozluźnia, uczy działania w grupie, integracji oraz dyscypliny.

 Zajęcia te zostały laureatem Nagrody Rodziców w kategorii muzyka, jako najbardziej rozwojowa inicjatywa Plebiscytu Słoneczniki 2017, organizowanego przez portal Czasdzieci.pl.

 

https://www.krakowskajaskiniasolna.pl/muzykoterapia-dla-dzieci/

 

 

   

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców  

Krakowskie Forum Kultury zaprasza wszystkich rodziców pragnących lepiej rozumieć swoje dziecko i chcących zwiększyć swoje umiejętności wychowawcze na spotkania Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze wymienisz się doświadczeniami z innymi rodzicami, nauczysz się jak zbudować głębszą i cieplejszą relację z dzieckiem, w jaki sposób z nim rozmawiać i odczytywać jego emocje oraz potrzeby, a w rezultacie stworzysz więź opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Dzięki udziałowi w warsztatach dorośli uczą się m. in. jak rozpoznać i rozmawiać z dziećmi o uczuciach, w jaki sposób stawiać jasno określone granice, jak zachęcić dziecko do współpracy, jak wspierać dzieci w ich samodzielności, w jaki sposób rozwiązywać problemy i konflikty, jak wzmocnić samoocenę dziecka, jak nauczyć dzieci samodyscypliny, jak uwolnić dziecko od przypisanej mu etykietki i odgrywania narzuconych ról.

Zajęcia poprowadzą Dagmara Gumuła i Adriana Bogdał.

 

Warsztaty będą odbywać się we wtorki o godzinie 17:00 w trybie 10 zajęć po 3 godziny każde (pierwsze zajęcia 8 października). Koszt: 350 zł / osoba, 500 zł / para. Kurs opłacić można na stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w siedzibie KFK (ul. Mikołajska 2).

Informacje: Piotr Filipowski, piotr.filipowski@krakowskieforum.pl,

tel. 12 422 08 14 wew.16, tel. kom. 503 754 342.

 

 

Zaczarowany jeleń

Zaczarowany jeleń

 

Jeśli lubicie podróże w nieznane, to Teatr Szczęście zaprasza Was na przeżycie przygody z indiańskim rodzeństwem. Siostry Kato i Waki, zabiorą Was w podróż do krainy Algonkinów i przybliżą Wam jedną z niesamowitych baśni tego plemienia. Odkryjecie w jaki sposób Czirokezi dowiedzieli się o istnieniu ognia i możliwości wykorzystania go.

Przekonacie się czy Sowa może stać się człowiekiem oraz dokąd trop jelenia zaprowadzi bohaterki tego spektaklu.

Jeśli zatem jesteście gotowi na przeżycie tej przygody, to nie może Was zabraknąć

Do zobaczenia :)

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/zaczarowany-jelen,12412?eventId=168397

Telefonicza rezerwacja biletów: 570 252 555

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl