Wybierz miasto:

Laloba Care&Activity1

Adres:
Alfreda Dauna 113, 30-611 Kraków
Godziny:
Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 22:00
Sobota: 7:30 - 14:00
Telefon:
666 290 333, (12) 425 627

Zapraszamy do LaLoba Centrum Kobiet, do wyjątkowej przestrzeni stworzonej z myślą o kobietach w każdym wieku. W komfortowej atmosferze możesz zadbać o zdrowie, kondycję, piękne ciało,urodę i odprężenie. Każda kobieta znajdzie tutaj odpowiednie dla siebie zajęcia fitness, Zajęcia o różnym stopniu zaawansowania i dynamiki, ukierunkowane są na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji ruchowej czy wzmacnianie wybranych partii mięśniowych. W ofercie proponujemy zajęcia mentalne i prozdrowotne, które wspomogą w walce z bólem kręgosłupa, a także doskonale zrelaksują.

Jesteśmy Centrum, które kompleksowo i holistycznie podchodzi do zdrowia każdej kobiety, a w szczególności do zdrowia i samopoczucia przyszłych mam. W naszym Centrum oferujemy doskonałe zajęcia Pilates oraz Gimnastykę dla kobiet w ciąży, tak abyś utrzymała sprawność i witalność w okresie ciąży. Zajęcia prowadzi rehabilitantka, która pokaże jakie ćwiczenia wykonywać oraz doradzi jak dodatkowo dbać o siebie, jak uniknąć bólu kręgosłupa oraz problemów wynikających z osłabienia mięśni dna miednicy.

Po okresie ciąży zapraszamy na zajęcia dla mam z maluszkami. Pilates Poporodowy, Gimnastyka Poporodowa oraz Fit Mama&Baby to zajęcia, w których mamy uczestniczą razem z pociechami. Celem tych zajęć jest: zapobieganie obniżeniu się macicy i ścian pochwy, wzmocnienie mięśni dna miednicy, odzyskanie prawidłowego napięcia mięśni brzucha, zapobieganie, a także leczenie rozejścia mięśni prostych brzucha, eliminacja zaburzeń nieotrzymania moczu, pobudzenie układu krążenia, kształtowanie prawidłowej postawy po ciąży, zapobieganie i pomoc w bólach kręgosłupa, bezpieczny powrót do formy po ciąży.

Oferujemy również cykliczne spotkania dla Mam z maluszkami „Czas Mamy”, na których dowiedzieć się można m.in.: o prawidłowym rozwoju maluszka, o tym jak trenować mięśnie dna miednicy oraz zmniejszyć rozstęp mięśnia prostego brzucha po porodzie.

Jeżeli natomiast zależy Ci na ciągłym pogłębianiu wiedzy na temat Twojego dziecka oraz na tym, aby stymulować jego rozwój, mamy dla Ciebie zajęcia: Sensorki, Przytulanki oraz Wygibasy. Dzieci od 1,5 roku życia przygotowujemy do samodzielności i bezstresowego pójścia do przedszkola w ramach zajęć Hopsasankowe Przedszkole. Dla troszkę starszych, do 4 roku życia, polecamy Tańce Hulańce.

Wykwalifikowani rehabilitanci pomogą powrócić do formy po kontuzjach i wspomogą radą w walce z bólem. Nasi profesjonaliści specjalizują się w problemach dotyczących dysfunkcji dna miednicy mniejszej (bóle w obrębie miednicy, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów), terapii podczas ciąży oraz po porodzie między innymi: opracowanie blizny po cc. Oferujemy również masaże klasyczne, rehabilitacyjne oraz masaże dla kobiet w ciąży. Nasi rehabilitanci otoczą Cię kompleksową opieką zaczynając od konsultacji, poprzez masaże, rehabilitacje, po treningi personalne i zajęcia w grupach.

Do zobaczenia w Laloba Centrum, a od nowego roku także w nowej lokalizacji - przy Beskidzkiej 30C.

z

Rabaty dla Ciebie:

10%

Gratis

Gratis

Jak wziąć udział w promocji?

Zaznacz interesujące Cię rabaty. Podaj adres e-mail, a otrzymasz szczegóły.

Wydarzenia & Blog:

Opinie

Opinie

Napisz opinię o "Laloba Care&Activity1"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":