Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Novakid

Adres:
Polska
E-mail:

Cześć! Jesteśmy Novakid. Uczymy angielskiego dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasze zajęcia odbywają się online w formie zabaw i gier. Dzięki temu nasi uczniowie uczą się chętnie, robiąc szybkie postępy. Wprost uwielbiają czas spędzony z nauczycielami! Na co dzień dbamy o to, by jakość naszych lekcji dorównywała najwyższym standardom. To jak tworzymy program i metodologię, opiera się na najnowszych badaniach i danych. Główny nacisk kładziemy na konwersacje, aby dzieci swobodnie posługiwały się angielskim bez stresu i lęku. Rodzice naszych uczniów samodzielnie umawiają lekcje, korzystając z wygodnej platformy. Znajdą na niej dodatkowe materiały i zadania domowe, co pomoże dzieciom w nauce i utrwalaniu wiedzy także poza zajęciami. 

 

 

Novakid to międzynarodowa szkoła języka angielskiego online dla dzieci w wieku 4-12 lat. Na tle konkurencji wyróżnia ją indywidualne podejście do uczniów, skupienie na potrzebach dzieci oraz nauczanie poprzez zabawę. Tu nie ma miejsca na nudę czy stres. Program jest tak ułożony, by spełniać najwyższe standardy kształcenia językowego. Nauka odbywa się w zgodzie z najnowszymi badaniami, które udowadniają, że zajęcia pełne zabawy lepiej wpływają na proces przyswajania wiedzy i otwieranie się na język. Novakid zapewnia efekty dla dzieci oraz wygodę dla rodziców. To w ich rękach leżą decyzje dotyczące harmonogramu czy wyboru nauczyciela (w tym native speakerów). Dzięki zadaniom i materiałom dodatkowym dostępnym za darmo na platformie Novakid dziecko może ćwiczyć i utrwalać język także między lekcjami.

 

 

 

Napisz opinię o "Novakid"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl