Wybierz miasto:

Miasto:

Reymontówka

Adres:
ul. Nędzy-Kubińca 170, 34-511 Kościelisko
Telefon:
Pokaż numer

 

Reymontówka*** promuje najprzyjemniejszą część turystyki – familijną.

Chcemy dać możliwość zmęczonym pracą rodzicom na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi w sposób, który pozwoli im odpocząć, ale także aktywnie integrować się wzajemnie. Stąd w naszej ofercie słynne pakiety, animujące dzieci indywidualnie oraz  atrakcje dla całych rodzin, gdzie podczas wesołej zabawy są blisko siebie.

Naszym zadaniem ma być maksymalne ułatwienie Państwu pobytu pod Tatrami, zapewnienie bezpieczeństwa, 3* komfortu, merytorycznej wiedzy, ciepłej atmosfery, smacznej kuchni i rzetelnej obsługi.

 

 

W myśl uknutej przez nas zasady wynikającej z prostej logiki – dla nas kolejny dzień, jest tylko kolejnym, i jeśli dziś nie ma słońca na pewno będzie za kilka dni. Dla Państwa każdy dzień, jest dniem długo planowanego i wymarzonego  urlopu, zatem brak przysłowiowej pogody kładzie cień na Państwa oczekiwaniach i potrzebach. Do naszych zadań należy więc, niedopuszczenie do powstania nawet najmniejszej rysy na planach i wyobrażeniach dotyczących pobytu u nas.

 

Napisz opinię o "Reymontówka"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl