Wybierz miasto:

Miasto:

Super półkolonie dla dzieci

Wiek: 5-6, 6-7, 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko było zachwycone pobytem na półkolonii i marzyło cały rok, by znów na niej być to polecamy Ci super półkolonie dla dzieci z firmy Pro-sport. My osobiście byliśmy na jednej z nich i bawiliśmy się równie dobrze, jak dzieci.

 

 

Pro -sport od kilku lat organizuje kolonie, obozy i półkolonie dla dzieci i młodzieży i zawsze mają kilka opcji do wyboru. W tym roku też tak jest i jest w czym wybierać:

 

5 fantastycznych półkolonii (babygo.pl)

 

Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko  

 kontakt@prosportkrakow.pl

 789 250 015

 

 

My byliśmy na półkolonii, którą Pro-sport też organizuje w tym roku- Wodna Przygoda nad Jeziorem Kryspinów. To wypełniony po brzegi program dla dzieci z mnóstwem atrakcji. Półkolonia rozpoczyna się o godzinie 08:00 i kończy o 16:00. 

 

Zobacz film, jak dzieci świetnie się na niej bawią:

 

 

 

Ta półkolonia to wymarzony czas dla dzieci, które kochają sport, przygody, wodę i naturę.  Dzieciaki ani na chwilę się nie nudzą- od samego początku dzieci wykonują zadania sportowe i mogą poczuć adrenalinę rywalizując z rówieśnikami. 

 

Później dzieciaki korzystają z bogatego programu wodnych aktywności! My wybraliśmy najpierw na żaglówki, gdzie Pani instruktorka uczyła dzieci podstaw żeglowania i mogły same wykonywać jej polecania, by sprawdzić swoich sił. 

 

Potem szaleństw nie było na wodnym parku trampolin, które dostarcza mnóstwa wrażeń i stawia przed dzieciakami dużo wyzwań. Czy i Twoje dziecko utrzymało by się na wodnej konstrukcji, która ciągle się buja? Czy Twoje dziecko wyszłoby na wysoką wieżę, a potem z niej zjechało? Z pewnością TAK, bo dzieciaki kochają takie aktywności!

 

Po dwudaniowym obiedzie z podwieczorkiem wybraliśmy się na rowerki wodne, gdzie wspaniale spędzaliśmy czas. 

 

To, co jest bardzo ważne kadra Pro-sport cały czas czuwała nad dziećmi i zapewniała im nie tylko opiekę, ale i pomoc na każdym kroku. Na każdym wyjeździe jest inny program, więc dzieci są zaskakiwane nowymi atrakcjami. W inne dni są na przykład : pływanie na deskach SUP

kajakach, siatkówka plażowa, badminton i inne, a na niepogodę przygotowane są również wyjścia do : Aqua parku, Laser Parku, Go Jumpu czy Wrotkarni. 

 

Na półkolonii Twoje dziecko otrzyma : ubezpieczenie, gadżety firmowe i nagrody , a poza tym otrzymacie fotorelację z wyjazdu!

 

Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko  

 kontakt@prosportkrakow.pl

 789 250 015

 

 

PRO - SPORT

 

 

http://www.prosportkrakow.pl/

 

kontakt@prosportkrakow.pl

 

792 080 993

 

  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl