Wybierz miasto:

Miasto:

SWIM CAMP PRO

Wiek: 7-8, 8-9, 9-10, 10-11, 11-12, 12-13, 13-15

Swim CAMP PRO to wyjazd dla młodych pływaków z wysokimi aspiracjami sportowymi. PRO CAMP to czas pełen wyzwań, intensywnej nauki oraz dobrej zabawy w ramach codziennej grywalizacji. Na wyjeździe czekają na Was intensywne treningi, warsztaty techniki, zajęcia z psychologami sportowymi, spotkania z inspirującymi ludźmi oraz wiele innych atrakcji. Swim CAMP PRO to czas intensywnego sportowego rozwoju!

 

 

TERMIN

06-12.08.2023

13-19.08.2023  

 

CENA

2690 ZŁ  

 

WIEK

7-16 LAT  

 

MIEJSCE

ZAKOPANE

 

     

O OBOZIE

 

KOMU DEDYKOWANE SĄ WYJAZDY PRO?

SWIM CAMP PRO to wyjazd dedykowany młodym, ambitnym pływakom, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pływackie oraz zdobywać doświadczenie i wiedzę na temat sportu.

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ NA SWIM CAMP PRO?

Swim CAMP PRO to wyjazd, który warto doświadczyć. Program tego obozu dopracowujemy już od ponad 7 lat, dzięki czemu możemy zapewnić uczestnikom obozu najwyższą jakość treningów oraz efektywny przekaz wiedzy. Nasz obóz to nie tylko intensywne treningi pod okiem olimpijczyków, ale także mnóstwo okazji do rozwoju interpersonalnego oraz kreatywnego. Aby nasi pływacy w pełni mogli skupić się na treningu, zapewniamy im warunki sportowe na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby zawodnicy mieli łatwy dostęp do wszelkich obiektów sportowych oraz korzystali z wyżywienia przygotowanego specjalnie dla sportowców.

 

 

 

WARSZTAT PŁYWACKI

Dzięki doświadczeniu Olimpijczyków - Pawła i Marcina - każdy uczestnik ma szansę na indywidualne podejście i naukę w atmosferze pełnej zaangażowania, pasji i przyjaźni. Na basenie skupiamy się na technice wszystkich czterech stylów pływackich oraz skokach i nawrotach, a dzięki użyciu kamer wideo dokładnie monitorujemy postępy każdego uczestnika. Na treningach pracujemy nad budową bazy i wydolności tlenowej, beztlenowej oraz szybkości. Ośrodek COS Zakopane, znajduje się na wysokości 900 m.n.p.m, co stanowi dodatkowy bodziec dla rozwijającego się organizmu w przygotowaniu do sezonu.

ROZWIJAJĄCE ZAJĘCIA POZA BASENEM

W 5Styl każdy ma szansę na pełne rozwinięcie swojego potencjału i odkrycie swoich pasji poza sportowych, ponieważ mocno wierzymy w to, że każdy sportowiec powinien rozwijać się w wielu dziedzinach. Chcemy, aby nasi uczestnicy poza doskonaleniem swoich umiejętności sportowych mieli możliwość poznania siebie i swoich zainteresowań. Podczas obozów organizujemy warsztaty kreatywne, intelektualne oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, aby zachęcić naszych CAMPowiczów do rozwoju intelektualnego oraz wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Obozowicze regularnie podejmują się różnych wyzwań, takich jak tworzenie filmów/vlogów, prezentacje na scenie, wyzwania przedsiębiorcze czy quizy tematyczne.

 

 

 

 

GRYWALIZACJA

Podczas Swim CAMP PRO dbamy o to, aby uczestnictwo w obozie było nie tylko intensywnym treningiem, ale również przyjemną i zabawną formą spędzania czasu. Dlatego wprowadziliśmy element GRYWALIZACJI, który zwiększa zaangażowanie uczestników i wprowadza sportową rywalizację w duchu fair play.

GRYWALIZACJA to świetny sposób na naukę zdrowej rywalizacji oraz obycia się z emocjami, które towarzyszą sportowcom w życiu codziennym. Uczestnicy zbierają punkty w różnych kategoriach, takich jak wyzwania sportowe, wyzwania intelektualne, wyzwania kreatywne, czystość i higiena, a także zachowanie na treningach oraz wobec kolegów i koleżanek. Dzięki temu każdy może wykazać się swoimi umiejętnościami, a punkty można zdobyć nie tylko na basenie, ale także podczas codziennych czynności.

Finałem GRYWALIZACJI są drużynowe zawody pływackie, w których uczestniczą 4 drużyny tworzone przez naszych CAMPowiczów. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego każdy uczestnik może wykazać się duchem rywalizacji wspierając przy tym swoją drużynę. Zwycięzcy grywalizacji otrzymują wyjątkowe nagrody, które są dowodem na to, że warto włożyć wysiłek w rozwój swoich umiejętności.

KULTURA SWIM CAMP PRO

Na Swim CAMP PRO zawsze możesz liczyć na przyjazną i pełną wsparcia atmosferę, która pomoże Ci osiągnąć sukcesy i czerpać radość z pływania. Dbamy o relacje w naszej drużynie oraz o to, aby każdy uczestnik czuł się wartościową częścią ekipy. Zwracamy też uwagę na wzajemny szacunek oraz kulturę osobistą, ponieważ jako drużyna reprezentujemy naszą dyscyplinę sportu. Nasza kadra trenerska starannie pracuje nad stworzeniem warunków sprzyjających spokojnej nauce, nie tylko od trenerów, ale również od siebie nawzajem.

 

INFO ORGANIZACYJNE

  • Zakwaterowanie w kompleksie sportowym COS OPO Zakopane
  • Codzienne Treningi Sportowe: 2x na basenie, 2x na lądzie
  • Wyżywienie składa się z 3 pełnowartościowych posiłków w formie bufetu. W przypadku specjalnych wymagań dietetycznych, uprzejmie prosimy o kontakt.
  • Kadra trenerska składa się z Olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka, a także psychologów i doświadczonych nauczycieli
  • Oferujemy możliwość skorzystania z zorganizowanego przez nas transportu z i do Warszawy

 

 

CO NAS CZEKA

 

Na naszych wyjazdach zawsze dzieje się coś ciekawego! 

 

 

CIEKAWY PLAN DNIA

Na obozie szlifujemy technikę pływacką, oraz przygotowujemy formę do sezonu startowego, ale nie zapominamy też o tym, że są wakacje. W każdej wolnej chwili celebrujemy ten piękny okres spędzając czas na świeżym powietrzu.

 

GRYWALIZACJA

Zdrowa, sportowa rywalizacja to ważny element FUNu z bycia aktywnym. Przewidzieliśmy wiele okazji do “wykazania się” czyli konkursy i turnieje z nagrodami. Rywalizujemy samodzielnie i w grupach. Mierzymy się umysłowo i na sportowo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

TRENINGI POD OKIEM MISTRZÓW

Paweł i Marcin są częścią naszej paczki i prowadzą wszystkie treningi w wodzie i na lądzie. Nasi Mistrzowie są z nami przez cały obóz i skupiają swoją uwagę na Waszym rozwoju. Chłopaki często wchodzą do wody, aby pokazać Wam trudniejsze elementy techniczne lub po prostu pościgać się z CAMPowiczami. Naprawdę dużo można się od nich nauczyć!

 

 

 

ANALIZA WIDEO

Świadomość to tajna broń każdego sportowca. Na obozie poznajemy różne typy treningów oraz efekty jakie przynoszą, a także analizujemy technikę z użyciem kamer wideo. Filmy oglądamy wspólnie, omawiając przy tym zagadnienia techniczne i błędy.

 

 

WARSZTATY FILMOWE

Trener Kacper prowadzi na Campie warsztat z kręcenia różnego typu filmów, od krótkiej reklamy, przez vlogi codzienne aż po odcinki mini serialu! W dzisiejszych czasach umiejętność przekazania swojej wizji i osobistej marki często się przydają. Wspólne oglądanie Waszych projektów to dla nas jeden z fajniejszych momentów obozu!

 

ROZWÓJ KREATYWNY

Oprócz zajęć sportowych, zależy nam na rozwijaniu kreatywności CAMPowiczów. Organizowane przez nas konkursy i zabawy pozwalają uczestnikom rozwinąć swoje talenty artystyczne, pomagają przełamać się podczas wystąpień przed rówieśnikami i uczą rozwiązywać problemy.

 

 

TRENING CHARAKTERU

Camp sportowy to doskonały czas na ćwiczenie samodzielności, dyscypliny, zaradności i zarządzania czasem. Jako cel stawiamy sobie stworzenie dla Was idealnych warunków do rozwoju osobistego. Jesteśmy wymagający, ale stale komunikujemy się z zawodnikami i słuchamy ich potrzeb.

 

ODPOCZYNEK OD TECHNOLOGII

Telefony dostają od nas wolne na cały dzień! Na czas od śniadania do kolacji swoją uwagę poświęcamy zajęciom oraz budowaniu relacji z przyjaciółmi. Na jedną godzinę po obiedzie zwracamy telefony właścicielom. Można wtedy opowiedzieć rodzicom i znajomym o obozowym dniu pełnym wrażeń!

 

 

TRENING NA LĄDZIE

Trening na lądzie jest doskonałym uzupełnieniem treningu w wodzie. Staramy się organizować treningi na lądzie tak, aby były one nie tylko rozwojowe, ale też ciekawe. Pracujemy nad wzmocnieniem naszej siły, wytrzymałości oraz eksplozywności, co przekłada się na jeszcze większy progres w basenie.

 

 

 

 

CIEKAWI LUDZIE

Zarówno kadra jak i uczestnicy to ciekawi świata i ambitni ludzie. W naszej ekipce każdy jest mile widziany, bo każdy z nas jest wyjątkowy! Z CAMPu wyjedziecie z paczką nowych przyjaciół. Przez 6 lat organizacji CAMPów doświadczyliśmy już dziesiątki pięknych przyjaźni, z których wiele trwa do dziś.

 

WSPÓLNE WIECZORKI

Wieczorami czas na chill i integrację. Po dniu pełnym treningów i wrażeń relaksujemy się grając w planszówki lub karty, wspólnie oglądając filmy czy siedząc przy ognisku. Przyjazna atmosfera na Campie sprzyja zacieśnianiu więzi i tworzeniu pięknych przyjaźni.

 

NOWE ZAJAWKI

Nie samym treningiem pływak żyje. W treningu sportowca ważne jest to, żeby szukać nowych bodźców treningowych w innych dyscyplinach sportu. Gry zespołowe są świetną okazją na to, żeby dać sobie wycisk, świetnie się przy tym bawiąc z ekipką.

 

MAŁE GRUPY

CAMPowicze współpracują w kameralnych zespołach, aby każdy czuł komfort i zaangażowanie w zajęcia. Naszą mocną stroną jest tworzenie wyjątkowej atmosfery, która sprzyja zaangażowaniu w trening. Na CAMPie wszyscy jesteśmy jedną drużyną i wspólnie wspieramy się w drodze do swoich celów.

 

 

 

CO JEST W CENIE?

Cenimy sobie komfortowe warunki pracy i stawiamy na zajęcia w małych grupach. Dzięki temu możemy nawiązać bliższą relację z każdym obozowiczem. To również pozwala dostosować program zajęć do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników, aby każdy czuł swobodę! 

 

GOOD VIBES

Super ekipka, w której każdy jest mile widziany

 

GOOD FOOD

3 pełnowartościowe posiłki dziennie  

 

UBEZPIECZENIE NNW

Raczej się nie przyda, ale zawsze warto mieć  

 

HOTEL

Zakwaterowanie w hotelu o sprawdzonym standardzie  

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

Zajęcia na dobrze wyposażonych obiektach sportowych

 

MOC ATRAKCJI

Dzień wypełnony rozwijającymi zajęciami

 

KADRA

Wykwalifikowani nauczyciele, trenerzy i psycholodzy

 

GIFTS

Upominki dla każdego uczestnika

 

FOTO & VIDEO

Codzienne relacje oraz film i galeria na zakończenie wyjazdu

 

 

 

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz tutaj

 

 

Zapisy:

Trenerka Zosia
+48 735 698 516
email: biuro@5styl.com

 

lub

 

na stronie: https://www.5styl.com/obozy/surf-camp-i

 

 

 

 

5Styl Akademia Zajawki

5STYL AKADEMIA ZAJAWKI

 

WWW: https://www.5styl.com/

E-mail: biuro@5styl.com

Telefon: +48 735 698 516

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl