Zapraszamy na kolejną wakacyjną edycję DELFINOWYCH półkolonii, w której będą mogły wziąć udział dzieci w wieku 7-14 lat, . Na Wasze pociechy czekać będzie duża dawka wiedzy i podwodna przygoda. Z doświadczonymi instruktorami dzieciaki poprawią swoje umiejętności pływackie. Zadbamy o kondycję fizyczną na zajęciach wzmacniająco-relaksacyjnych. Nie zabraknie też zajęć edukacyjnych, podczas których zgłębimy nową wiedzę i wzniesiemy się wyżyny kreatywności. Takim FERIOM ZIMOWYM mówimy Delfinitely YES!
Dokumenty Półkolonia
Zbiórka i odbiór dzieci w Szkole Podstawowej nr 155 os. 2 Pułku Lotniczego 21
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45 do 16:00
Cena 650 zł za turnus Bogaty program zajęć
Akademia Delfinteam
Co nas czeka podczas Delfinowych Półkolonii ?
- Zajęcia nauki i doskonalenia pływania 4x podczas turnusu
- jazda na rolkach i hulajnogach
- Pyszne II śniadania, obiady i podwieczorki
- zabawy na powietrzu wśród zieleni
- Codzienne zajęcia wzmacniająco-relaksacyjne
- Codzienne zajęcia tematyczne według Autorskiego Planu naszej AKADEMII DELFIN TEAM
- Wycieczka niespodzianka w każdy czwartek (zabawa w Fikołkach połączona z eksperymentami chemicznymi i warsztatami kulinarnymi)


W cenę wliczone jest:
- wyżywienie + napoje
- atrakcje
- ubezpieczenie NNW
- Wykwalifikowana kadra wychowawców i instruktorów pływania którzy zadbają o Wasze dzieci
Akademia Delfinteam
Jak zapisać dziecko na półkolonię?
- W celu zapisania dziecka na półkolonie należy dokonać zakupu półkolonii w poniższym panelu z obowiązkiem zapłaty on-line.
- Przy zakupie półkolonii należy podać wszystkie niezbędne informacje.
- Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem zakupu wybranego TURNUSU półkolonii należy niezwłocznie do 3 dni wysłać wypełnione dokumenty na adres akademia@delfinteam.pl które można pobrać na stronie półkolonii w poniższej zakładce DOKUMENTY
Akademia Delfinteam


DELFITEAM
Kalwaryjska 9, 30-504 Kraków
http://www.delfinteam.pl/
biuro@delfinteam.pl
501 192 457