Wybierz miasto:

FITMIXER - CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO

Adres:
UL. MORELOWA 32, 30-222 KRAKÓW
Godziny:
INFO@FITMIXER.PL
Telefon:
793655344

Ekskluzywne, kameralne Centrum dla kobiet ceniących sobie ciszę i komfort zlokalizowane w prestiżowym Morelowa Body Center na Woli Justowskiej w Krakowie. Miejsce przyjazne dla kobiet z dziećmi z wykwalifikowaną kadrą począwszy od dietetyka przez Twojego trenera, aż po fizjoterapeutę.

Luksusowe Centrum zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z dużym parkingiem jest stworzone z myślą o Twoim treningu lub fizjoterapii. Klimatyzowane pomieszczenia z filtrowanym powietrzem, osobna recepcja z lobby, w pełni wyposażone szatnie, strefa maszyn cardio i 5 intymnych stref do treningu osobistego, w 2 odrębnych studiach gwarantują najwyższy komfort w trakcie ćwiczeń, a najnowocześniejszy sprzęt funkcjonalny zapewnia szybsze rezultaty.

 

Pasja, zaangażowanie, sumienność.

O TRENERZE

Nazywam się Aleksandra Pawelec-Jasińska - przede wszystkim jestem mamą dwóch cudownych chłopców Filipa i Igora. To dla mnie najważniejsza rola w życiu bez wątpienia. Aktywność fizyczna to dla mnie dużo więcej niż pasja to po prostu sposób na życie. Od najmłodszych lat z sukcesami, byłam związana ze sportem - trenowałam triathlon, lekkoatletykę oraz pływanie. Ukończyłam studia wychowania fizycznego na Krakowiskim AWF, jestem magistrem zarządzania w sporcie, instruktorem pływania, instruktorem Aqua Fitness, instruktorem Aqua Fitness dla kobiet w ciąży, ratownikiem wodnym oraz trenerem personalnym kobiet świadomie planujących ciążę, kobiet w ciąży oraz kobiet, które chcą wrócić do formy i zdrowia po porodzie. Ponadto ukończyłam szkolenie z treningu w podwieszeniu TRX oraz treningu mięśni dna miednicy i treningu przy rozejściu mięśni prostych brzucha.

Rabaty dla Ciebie:

Gratis

Jak wziąć udział w promocji?

Zaznacz interesujące Cię rabaty. Podaj adres e-mail, a otrzymasz szczegóły.

Wydarzenia & Blog:

Napisz opinię o "FITMIXER - CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":