Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Dreamlandia

Adres:
Kraków
Telefon:
503 191 040

      

Jesteśmy ludźmi z pasją do tworzenia czegoś wyjątkowego, spełniania marzeń, rozwijania talentów i umiejętności, bawienia, uczenia i tworzenia niebanalnych pomysłów

 

 

         DREAMLANDIA

 

Z radością organizujemy plenerowe urodziny dla dzieci w Krakowie, a także inne spotkania okolicznościowe z okazji Dnia Dziecka, Komunii Świętej czy pożegnania wakacji. Zapraszamy najmłodszych do udziału w grach podwórkowych, terenowych i zabawach survivalowych w parku, lesie i nad wodą! Nasza wypożyczalnia strojów w Słomnikach pozwala każdemu maluchowi wcielić się w rolę wymarzonej postaci – zapewniamy bogaty wybór i wysoką jakość kostiumów. Każdą imprezę może uatrakcyjnić kolorowa piniata wypełniona smakołykami.

Prowadzimy tematyczne warsztaty dla dzieci, w ramach których realizujemy zajęcia pobudzające wyobraźnię i rozwijające kreatywność od najmłodszych lat. Z chęcią towarzyszymy najmłodszym podczas zorganizowanych wyjazdów – proponujemy animacje w hotelach i miejscach zorganizowanego wypoczynku! Niezależnie od tego, jaką atrakcję wybierzesz, nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą zawsze czuwać będzie animator dla dzieci.

 

 

 

Urodziny i Warsztaty dla dzieci realizują ludzie, którzy swoją pasję i wiedzę chcą przekazać dzieciom, odkrywając przed nimi fascynujący świat. Uczą przydatnych umiejętności, praktycznych zwyczajów oraz właściwych rozwiązań.

 

 

       WARSZTATOLANDIA

Warsztatolandia to organizacja półkolonii letnich i zimowych dla dzieci.

Warsztatolandia to również warsztaty naukowe, animacyjne lub kreatywne prowadzone dla dzieci w Krakowie i okolicy.

Warsztatolandia to gotowe programy i scenariusze dla właścicieli szkół językowych i placówek edukacyjnych, czy też innych stref dla dzieci, do wykorzystania na półkoloniach, koloniach i obozach, urodzinach, do realizacji w plenerze lub na terenie Waszych placówek w całej Polsce.

 

Dlaczego warsztatolandia?

  • Bo cieszymy się z każdego uśmiechu dziecka, jesteśmy po to by dać mu możliwość twórczego rozwoju, pojawiamy się wszędzie tam, gdzie budzi się potrzeba twórczego spędzenia czasu. 
  • Mamy na celu organizowanie zajęć, które skłaniają dzieci do myślenia, rozbudzają ich wyobraźnię i zaspokajają ciekawość.
  • Od 2014 roku bawimy się z setkami dzieci, które wzięły udział w naszych półkoloniach i warsztatach oraz dajemy świetne rozwiązanie rodzicom, którzy korzystając z naszej oferty mogą odpocząć lub bez obaw pójść do pracy lub zrealizować zaległe sprawy.
  • Wspieramy właścicieli placówek edukacyjnych, którzy korzystając z naszych pomysłów, przeznaczają swój cenny czas na rozwój swojego biznesu.

 

Napisz opinię o "Dreamlandia"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.