Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Rodzinne Święta w Crystal Mountain w Wiśle

2021-10-26

Masz dość świątecznej bieganiny, porządków, kolejek w sklepach i kilku dni w kuchni? Chcesz w pełni rozkoszować się wspólnymi chwilami w gronie najbliższych? Zapraszamy do położonego na zboczu góry Bukowej w Wiśle, hotelu Crystal Mountain. Ten nowy, otwarty w 2021 roku, pięciogwiazdkowy hotel, to doskonałe miejsce na świąteczny wypoczynek. Tutaj obok tradycyjnych świątecznych aktywności, wolny czas można wypełnić oddając się śnieżnemu szaleństwu.

 

 

 

Co czeka na gości w świątecznym okresie?

 

Przede wszystkim będę mogli oddać się relaksowi i wybrać jedną z wielu aktywności proponowanych przez hotel. Całą resztę zapewni obsługa Crystal Mountain. Wigilia przy rodzinnych stołach, muzyka na żywo, wieczorny koncert kolęd oraz wizyta świętego Mikołaja, to niektóre z atrakcji zaplanowanych na wigilijny wieczór.

 

 

Na dzieci podczas całych świąt czekać będą świąteczne animacje, między innymi warsztaty czekoladowe czy tworzenie ozdób świątecznych. Zaś główną atrakcją świątecznego pobytu w Crystal Mountain będzie bożonarodzeniowy koncert zespołu Tulia.

 

 

 

Przez cały ten czas wypoczywający w hotelu będą mieli możliwość zakosztowania relaksu i dobrej zabawy w Aquapark Blue Lagoon. To nie tylko basen pływacki Black Pool, Rwąca Rzeka i SPA, ale także bogata w atrakcje strefa dla dzieci z brodzikiem, Żółtą Łodzią Podwodną i zjeżdżalnią. Na maluchów czeka opieka i animacje w kids klubie, zaś na nieco starsze dzieci game room z Play Station 5 i X-boxami.

 

 

Całą ofertę znajdziesz tutaj:

 

Boże Narodzenie w górach - Crystal Mountain***** Wisła (crystal-mountain.pl)

 

 

CRYSTAL MOUNTAIN

 

 

Adres: 43-460 Wisła ul. Bukowa 19A

 

https://www.crystal-mountain.pl/

 

E-mail: rezerwacja@crystal-mountain.pl

 

Telefon: +48 33 44 34 800    

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl