Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Mała Lingua- angielski dla dzieci

Adres:
ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków
Telefon:
537 017 211

Mała Lingua to licencjonowana metoda nauki języka angielskiego dla dzieci na Prądniku Białym. 


Naszych uczniów przyjmujemy na ul. Bociana 6 (w tzw. okrąglaku) na III piętrze, ale także w Szkołach Podstawowych oraz przedszkolach w naszej okolicy.
Nasi uczniowie zdobywają umiejętności językowe, które pozwalają im posługiwać się językiem angielskim na co dzień, ale także zdobywać wysokie miejsca w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty i inne organizacje.

 Nazywam się Andrzej Kowalski i jestem właścicielem Szkoły od 2011 roku. Od samego początku marzyła mi się Szkoła pełna radosnych dzieci, dla których nauka języka to nie obowiązek jaki rodzice nakładają na swoje pociechy, ale przyjemność połączona z nauką umiejętności komunikacji językiem obcym. Po kilku latach wreszcie odnalazłem inspirację w baśniowym świecie Blabbersów, do którego zapraszam Państwa pociechy. 
Osobiście dbam o jakość nauczania języka obcego, dlatego też zdecydowałem się na metodę Mała Lingua i Teens Space wiedząc, że to przyniesie jeszcze lepsze rezultaty naszym uczniom.
Jesteśmy Szkołą z pasją, w której dbamy o każdego. Nasi słuchacze są przede wszystkim naszymi uczniami, a nie klientami. Nasz zespół to grono bardzo dobrych pedagogów, którzy nie tylko uczą mechanicznie języka, ale pokazują jego piękno, kulturę kraju za którym stoi nauczany język.

 


Kadra nauczycielska jest pieczołowicie wyselekcjonowana przez zarząd Szkoły. Każdy nauczyciel musi posiadać świadectwo kwalifikacji językowych (dyplom ukończenia uczelni wyższej lub certyfikat potwierdzający znajomość języka). Aby zostać dopuszczonym do pracy w Szkole, każdy nowy nauczyciel musi przejść testy umiejętności językowych oraz pedagogicznych, na które składa się: rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem i metodykiem szkoły, test umiejętności językowych, okres próbny ewaluowany po 2-4 tygodniach. Zatrudniamy również Native Speakerów. 
Ponadto nasi lektorzy uczestniczą kilkakrotnie w roku w różnego rodzaju szkoleniach metodologicznych, konferencjach oraz warsztatach przeznaczonych dla lektorów języka obcego posługujących się Metodą Mała Lingua oraz Teens Space w pracy z naszymi uczniami. 
Zostań naszym uczniem, a język angielski nie będzie Ci już taki obcy :)

Wydarzenia & Blog:

Napisz opinię o "Mała Lingua- angielski dla dzieci"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.